Kadaňská 30, Měděnec
Telefon: 605 374 042

Penzion

Nebudeme psát, že penzion U medvěda  je nejútulnější, nejkrásnější, nebo nejvíc trendy, posouzení necháme na Vás. Jsme penzion, který za rozumné peníze nabízí odpovídající ubytování a kvalitní služby.

Kapacita penzionu je 20 lůžek ve 2 dvoulůžkových pokojích (v jednom + palanda), 2 třílůžkových pokojích a v jednom spojeném pokoji 4 + 4 lůžka. Vlastní sociální zařízení k pokoji je na patře, navíc společné prostory pro setkávání s přáteli. Stravování si hosté mohou rezervovat dle vlastních přání a potřeb v restauraci v přízemí objektu.

Penzion je zajímavý svou polohou, díky několika nedalekým lyžařským střediskům. Na Měděnci i v celé oblasti Krušných hor naleznete také velké množství běžeckých tratí, které nejsou náročné a určitě na ně budete moci vyrazit i s dětmi.

Měděnec a jeho okolí skýtá skvělé prostředí a zázemí pro teambulding a outdorové aktivity. Samozřejmostí jsou rodinné oslavy, svatby, smuteční hostiny, firemní akce, večírky, rauty, školení, separé pro obchodní jednání, ale i školy v přírodě či třídní výlety. Návštěvníci se psy jsou u nás vítáni. V lovecké sezóně zajišťujeme ubytovací servis pro hosty v honitbách.

Ceník ubytování

Lůžko/osoba
300 Kč
Snídaně
80 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč

Ceník ubytování od 1. října 2017

Lůžko/osoba
390 Kč
Snídaně
80 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Silvestrovská noc/osoba
780 Kč

V případě obsazení celého penzionu, či dlouhodobého ubytování je možnost individuální dohody cen.
Nehlídané parkoviště před objektem či garážování kol a motocyklů pro hosty zdarma.